![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Σας προσκαλούμε σύμφωνα με τo άρθρο 7 του Καταστατικού του Συλλόγου μας και σύμφωνα με την από 11/28-06-2023 απόφαση του Δ.Σ στην Έκτακτη Γενική Συνέλευση του Συλλόγου μας, που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 30 Ιουλίου 2023 στην αίθουσα του Εργατικού Κέντρου Πάτρας , Κολοκοτρώνη 20, στην πλατεία Όλγας και ώρα 8 το απόγευμα με
ΘΕΜΑ: ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΙΣΦΟΡΑ ΥΠΕΡ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΥΠΕΡ Γ΄ΚΟΠ
Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη!!!!!
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)